Tibetský elixír života - bylinné kapky, 4x 50 ml

Neohodnoceno
939 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 denní očistná kúra z česneku setého. Přírodní bylinný extrakt pro prevenci a zlepšení civilizačních chorob.

Elixír je vyroben dle postupu starého 6 - 7 tisíc let. Koncentrovaná tinktura z česneku se užívá 4 měsíce v přesně stanoveném dávkování. Součástí tohoto originálního postupu je i podávání elixíru v mléce, které potlačuje česnekové aroma. Tato očistná kúra se nesmí opakovat častěji, než jednou za 5 let.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, česnek setý (Allium sativum).

Balení obsahuje:

  • 4x 50 ml elixíru (česneková tinktura)
  • 1x 50 ml tinktura z petrželové natě (ke zmírnění česnekového aroma)
  • 1x nádobka na míchání

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost srdce - hladina cholesterolu. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální hladina krevních lipidů. Přirozená obranyschopnost – antioxidant. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Normální činnost jater. Duševní pohoda – stres.


Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování je uvedeno v příbalovém letáku. V zájmu zachování účinnosti dodržujte předepsané dávkování. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby trpící onemocněním žlučníku a slinivky.

Doporučení: během kúry se vyhýbejte tvrdému alkoholu, smaženým a tučným jídlům. Doporučujeme zvýšit spotřebu zeleniny a přejít na bílá masa.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1


Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy.
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.