O nás

Herbarium začalo působit jako obchod - bylinářství v Ostravě Porubě v roce 2013. Od počátku se zaměřujeme na prodej jednodruhových bylin a směsi bylin, které jsou osvědčené a  vytvořené podle tradičních receptur. 

Byliny pro Vás nekupujeme jen tak někde, ale jde nám o kvalitu a o to, abychom znali původ rostliny. Uvědomujeme si důležitost kvalitního pěstování, sběru a zpracování bylin. V našem sortimentu naleznete širokou škálu bylin pěstovaných v ČR, upřednostňujeme malé lokální dodavatele, u kterých víme z jaké lokality bylina pochází. Podporujeme sběr pouze v čistých lokalitách, kde lidi netrápí znečištěné ovzduší. V sortimentu také naleznete cizokrajné byliny, kde sortiment neustále rozšiřujeme a přinášíme to nejlepší ze světa.

Sortiment doplňují bylinné kapky a sirupy, ale i výborné kořenící směsi a koření. Dále u nás seženete pravý čaj, sušené plody a ovoce a mnoho dalšího. 

Nakupovat můžete z pohodlí Vašeho domova na těchto stránkách nebo osobně na prodejně na Hlavní třídě, kde Vás čeká odborná rada i milý úsměv personálu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení