DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE PRODEJNA NA HLAVNÍ TŘÍDĚ JE TRVALE UZAVŘENA. NAVŠTIVTE NÁŠ NOVÝ OBCHOD NA SOKOLOVSKÉ 1333 - OC BOHEMIA V OSTRAVĚ PORUBĚ.

Kozinec blanitý, kořen sekaný, 100 g

Neohodnoceno
64 Kč 64 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Kozinec (Astragalus membranaceus) je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let. Posiluje imunitní systém a je silný antioxidant, adaptogen (pomáhá přizpůsobit a zvyšovat odolnost organismu proti nepříznivým vlivům jako je stres, fyzická únava a další).  Pozitivní jsou účinky kozince na kardiovaskulární systém, normalizuje krevní tlak, udržuje cévy zdravé. Kozinec blanitý má vliv na správnou funkci močového měchýře a vylučovací funkce ledvin. Dále přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Další známé účinky kozince blanitého je tlumení nežádoucích menstruačních a menopauzalních doprovodných příznaků. Muže pokoušející se o potomka potěší, že právě kozinec má pozitivní vliv na pohyblivost spermií a zvýší tak jejich šance na početí.

Tradiční užití: půl čajové lžičky rozmícháme v malém množství vody a užíváme 3x denně.

Tip na přípravu: Jen 1x více vody nežli obsahu prášku smísíme dohromady a rozmícháme na pastu. Tuto pastu už libovolně rozředíme. Při tomto postupu nevznikají hrudky.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu.

Kategorie: Byliny světové