Kotvičník zemní, plod prášek BIO, 100 g

Neohodnoceno
159 Kč 159 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plod je část rostliny obsahující nejvíce saponinů - účinné látky kotvičníku. Je tedy nejúčinnější částí kotvičníku (Tribulus terrestris) vůbec.

Kotvičníku se říkává rostlinná viagra. Je to ideální bylina pro léčbu neplodnosti mužů i žen, zvyšuje u mužů hladinu testosteronu a u žen produkci folikulostimulačního hormonu (FSH) estradiolu. U žen v klimakteriu je kotvičník vhodný pro snížení potíží s přechodem. Mimo to má příznivý vliv i na úbytek tělesného tuku. Je močopudný, snižuje cholesterol, mírní potíže s prostatou.

V oblasti sportu je rostlina užívána především proto, že zvyšuje tvorbu hormonu testosteronu až o 30%, což má za následek růst svalového tonusu, uspíší regeneraci svalů po sportovním výkonu a vyrovnává poměr mezi svaly a tuky. Pro zvýšení účinku doporučujeme kombinovat s makou nebo konopným proteinem.

Za zmínku také stojí mírně antidepresivní účinky.

Tradiční použití: Jednu čajovou lžičku rozmíchat v malém množství vody a užít 2× denně před jídlem.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Doplněk stravy